Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

лют

08

Підсумки фінансово - господарської діяльності ДП "Холминське лісове господарство"

Категорія: Загальні новини
7 лютого 2019 в ДП «Холминський лісгосп» відбулася  технічна нарада за присутності головних спеціалістів, керівників та бухгалтерів структурних підрозділів, голів цехових комітетів та інженерно-технічного складу лісгоспу. На нараді було розглянуто ряд важливих питань щодо підсумку роботи лісгоспу у 2018 році та планів і завдань на 2019 рік.
Насамперед директор підприємства Борис Михайлович Чепурний, ознайомив присутніх з матеріалами колегії Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яка відбулася 31 січня 2019 року.
Про виконання планових завдань за 2018 рік та підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємства проінформували головний економіст Куст Т.В. та головний бухгалтер Нечаєва Г.Ф.
З планами  першочергових робіт підприємства на 2019 рік ознайомив головний лісничий Олександр Проява. Він зупинився на  основних питаннях: виконання плану по заготівлі шишок сосни звичайної, проведення робіт по відводах РГК на 2020 рік, та підготовки підприємства до пож. періоду 2019 р.
Головний інженер лісгоспу Михайло Корюка зробив аналіз виконання сортиментної структури рубок головного користування за 2018 рік окремо по кожному лісництву та виконання сортиментного плану рубок головного користування на 2019 р. 
Також на нараді були розглянуті питання: посилення контролю за дотриманням працівниками вимог з охорони праці, виробничої та трудової дисципліни; постійно тримати на контролі питання запобігання корупції та вживати своєчасних заходів щодо недопущення корупційних правопорушень та своєчасного усунення їх наслідків; забезпечення належного стану виконавської дисципліни, в тому числі своєчасне надання звітів, інформацій, дотримання вимог законодавства під час виконання посадових обов’язків.