Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

сер

08

Про хід виконання доглядів за лісовими культурами

Категорія: Загальні новини
Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі кожного лісівника. Саме зараз лісівники проводять роботи по догляду за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення.
Догляд включає в себе комплекс агротехнічних і лісівничих заходів, що спрямовані на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових культур. Це і поліпшення якісних властивостей грунту, і видалення трав’яної та небажаної деревної рослинності. Адже від якості на вчасного проведення догляду в молодих культурах залежить приживлюваність і ріст лісових культур. 
Вирощування лісу не обмежується одним доглядом,  одного тільки просапування в культурах в перші два роки життя необхідно провести більше двох разів, а ще окошування міжрядь.  Тож, лісівники активно проводять догляди та доповнення у всіх лісництвах підприємства.
На сьогодні по лісгоспу вже проведено доглядів за лісовими культурами на площі 306 га, з них 160 га кущорізом, 68 га косіння, 18 га культиватором та 60 га  ручного догляду.
Особливо важливо проводити догляди за лісовими культурами на ділянках з багатими лісорослинними умовами, адже на таких грунтах проявляють свою активність другорядні швидкоростучі породи, такі як верба, осика, береза та інші, які пригнічують ріст основних лісоутворюючих порід.