Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

кві

29

28 квітня Всесвітній день охорони праці

Категорія: Загальні новини
В ДП «Холминське лісове господарство» завершився Тиждень охорони праці. Щороку 28 квітня світ відзначає День охорони праці – день, коли особливо гостро відчувається відповідальність за безпеку працівників, достойні умови праці, життя та здоров’я. 
Цього року всесвітня пандемія COVID-19 внесла свої корективи в роботу кожного підприємства. Саме тому девіз Дня охорони праці 2020 звучить так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя!»
Для проведення Тижня охорони праці та відзначення Дня охорони праці організаційним комітетом лісгоспу та службою охорони праці було розроблено план заходів, націлених на інформування працівників щодо поширення COVID-19 та протидії можливого розповсюдження недуги серед працівників підприємства.
З самого початку карантину працівники ДП «Холминське лісове господарство» регулярно отримують засоби індивідуально захисту  - захисні маски та пов’язки, антисептичні засоби та засоби особистої гігієни. Регулярно виділяються кошти на придбання дезінфекційних засобів, проводяться санітарні обробки приміщень, робочих кабінетів, оргтехніки. Для працівників індивідуально обираються безпечні умови праці там, де неможливо застосувати значні карантинні обмеження та зупинити виробничий процес.
На виконання Наказу по підприємству № 93 від 29.04.2020р. було визначено 22 кращих працівників лісгоспу у сфері охорони праці. Саме ці люди своїм основним пріоритетом в роботі вважать охорону та безпеку праці, дотримуються вимог нормативно-правових актів, інструкцій з питань охорони праці, подають гідний приклад колегам як працювати якісно, безпечно, ефективно. Зазначені працівники отримали матеріальне заохочення з нагоди Дня охорони праці та стимул і надалі бути активістами у цій сфері. 
Щороку ми з сумом згадуємо тих, чиє життя обірвалося на виробництві. Це нагадує нам про відповідальність, з якою ми маємо ставитися до кожного працівника, враховувати фізичний та психологічний стан людини, рахуватися з її потребами та емоціями, бути людяними та справедливими. Родинам загиблих на виробництві працівників та родині померлого інваліда праці було надано благодійну допомогу від підприємства. 
Закінчився Тиждень охорони праці – намічені заходи виконані, проведено ряд перевірок по виробничих підрозділах, складено акти перевірок та приписи на відповідальних осіб для усунення виявлених порушень, кращих працівників матеріально заохочено, пам'ять про тих, кого з нами вже нема, вшановано, боротьба по запобіганню коронавірусу триває… 
Нехай праця кожної людини буде безпечною та ефективною! Наснаги всім нам, професіоналізму, високих виробничих показників, оптимізму, нових звершень, безпечних та здорових умов праці!
Інженер з охорони праці ДП «Холминське лісове господарство»                                  Юлія Солохненко