Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

жов

01

На Чернігівщині відбувся Всеукраїнський зліт учнівських шкільних лісництв

Категорія: Загальні новини
Упродовж трьох днів на Чернігівщині проходив Всеукраїнський зліт учнівських шкільних лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Завдяки тому, що торік школярі Лісовосорочинської  ЗОШ І-ІІІ ст. шкільного лісництва, яким опікується ДП «Прилуцьке лісове господарство», вибороли гран-прі на попередньому зльоті на Сумщині, цього року така честь випала Чернігівщині.  Переможцем обласного змагання стали учні Холминського шкільного лісництва ДП «Холминське лісове господарство» які представили на всеукраїнському зльоті учнівських лісництв.
Для участі в змаганні прибули 24 команди учнівських лісництв – переможців перших, обласних, етапів Всеукраїнського зльоту з усіх регіонів України. Організаторами події виступили Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки обласної держадміністрації та комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».
Урочисте відкриття відбулося 25 вересня в обласному Палаці дітей та юнацтва. З вітальними словами до учасників звернулися виконувачка обов’язків голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, директор Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки, доктор педагогічних наук, професор, акедемік Академії педагогічних наук Володимир Вербицький та заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Єленич. 
Програма зльоту передбачає оформлення в Палаці дітей та юнацтва виставок – презентацій досягнень учнівських лісництв, відкритий захист науково – дослідницьких робіт у галузі лісового господарства та одночасні педагогічні читання для керівників учнівських лісництв «Використання ідей В.О. Сухомлинського та інших вчених у галузі збереження природи в контексті профорієнтаційної роботи учнівських лісництв».
        Наступного дня, 26 вересня, всі учасники розділилися на 2 групи, перша група відвідала ДП «Добрянське лісове господарства», а друга група відвідали ДП «Остерське лісове господарство».
У завершальний день Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв – 27 вересня підбили підсумки урочистим закриттям та нагородженням. Кубком гран – прі нагороджено Червононерубаївське учнівське лісництво при Підлісненській філії комунального закладу «Олександрівське навчальне – виховне об’єднання № 2» Кіровоградської області. Учні Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли перше місце.
Володимир Вербицький та Володимир Єленич привітав переможців зльоту з нагородами та побажали їм успіхів у їхній діяльності на благо лісів рідної України і всіх її регіонів.