Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

гру

04

Підвели підсумки 11 місяців

Категорія: Загальні новини
 02 грудня  2020 року в Державному підприємстві «Холминське лісове господарство» в актовому залі цеху переробки деревини відбулася технічна нарада з виробничих питань за участю керівника підприємства, головних спеціалістів та керівників структурних підрозділів. Основна увага була спрямована на:
- Господарсько-фінансовий стан підприємства. 
Був зроблений порівняльний аналіз заготовленої та реалізованої деревини в листопаді місяці 2020 року в розрізі структурних підрозділів. Розглядалось питання по випуску пиломатеріалу експортного. Охарактеризували доходну та витратну частину підприємства за листопад 2020 року.
 Були доведені планові завдання на грудень місяць 2020 року по заготівлі  деревини для забезпечення сировиною споживачів внутрішнього ринку , а також власної переробки для виконання експортної програми. Зроблений розрахунок можливих доходів та витрат у грудні місяці.
- Проведення новорічної компанії.
Поставлені завдання щодо належної охорони новорічних ялинок , їх заготівлі та реалізації.
- Трудову дисципліну. 
Розглядалось питання атестації лісової охорони. Провели роз`яснувальну роботу щодо поведінки працівників під час пандемії.
- Охорону праці. 
Підвели підсумки роботи за 11 місяців 2020 року по охороні праці. Загострили увагу на дотриманні правил техніки безпеки працівниками та медичному огляді працівників.