Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

бер

13

Про початок лісокультурної компанії

Категорія: Загальні новини
10 березня 2020 року у ДП «Холминському лісгоспі» стартувала весняна лісокультурна компанія.
Холминські лісівники планують провести лісовідновлення на площі 205 га, з них: 160 гектарів під л/к, 15 гектарів під природне поновлення, та провести лісорозведення на землях, які вийшли з користування та не придатні для с/г користування на площі 30 гектарів.  Крім того, ще планують  провести доповнення лісових культур на площі у 100 гектарів та створення плантацій новорічних ялинок на площі 2 га.
Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період року. Якісно і вчасно проведена посадка лісових культур, що може бути важливішим для справжніх лісівників? Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне завдання працівників лісової галузі. Цьогорічна весна рання, і тому весняна лісокультурна кампанія розпочалася  раніше ніж минулорічної. Готувалися підрозділи до лісокультурної кампанії – 2020  року заздалегідь. Це і збір шишок, вирощування посадкового матеріалу, підготовка грунту, складання та затвердження проектів л/к.
На розсадниках, коробах та теплицях підприємства кипить робота, працівники вибирають і сортують викопаний садивний матеріал.