Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

сер

11

Проведення доглядів за лісовими культурами

Категорія: Загальні новини
У лісівників ДП «Холминське лісове господарство» гаряча пора – проведення доглядів за лісовими культурами, розсадниками, декоративними шкілками та шкілками новорічних ялин.
Догляд за лісовими культурами – це комплекс агротехнічних та лісівничих заходів, спрямованих на поліпшення умов приживлюваності та росту культивованих порід.
Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення та переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав’яної рослинності, порослі малоцінних порід. Тому на протязі декількох років за саджанцями проводиться різні види доглядів: ручний, механізований, лісівничий.
Ручний догляд – це звичне розпушування грунту, прополювання бур’янів та обкошування.
Механізований догляд – проводиться тракторами в агрегаті з культиватором КЛБ-1,7 або КЛД – 1,8 як правило в перші роки вирощування.
Лісівничі догляди проводяться з застосуванням мотокущорізів – в процесі роботи зрізається трав’яниста та деревна рослинність. Деревна рослинність другорядних порід у міжряддях. Станом на 07.08.2020 року по ДП «Холминське лісове господарство» проведено 235 га доглядів, з них: 102 га кущорізом, 62,2 га культиватором та 70,8 га ручного.