Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

вер

29

Сергій Щулипенко посів 8 місце!

8 – це знак нескінченності… Це знак багаторічного досвіду, абсолютної впевненості, безмежного бажання вдосконалюватися та ставати кращим. 8 місце серед найкращих вальників лісу, 8 – по Україні!
Саме такий результат показав учасник від ДП "Холминське лісове господарство" Сергій Щулипенко на Всеукраїнському конкурсі-змаганні звалювальників лісу!
Сергій Валентинович давно звик до перемог: на обласних змаганнях йому вже багато років нема рівних у філігранності та точності звалювання дерев. Ось і цього разу, хоч і не посів призового місця, поступившись молодим та завзятим хлопцям, але настільки точно звалив дерево, що жоден з учасників так і не зміг перевершити його показник. З таким вальником вся лісосічна бригада спокійна за своє життя та здоров'я, адже питання охорони та безпеки праці у цій надскладній професії завжди на першому місці!
Щиро вітаємо Сергія Щулипенка та дякуємо за достойне представлення свого підприємства та улюбленої професії, якій присвятив багато років! Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, довголіття! Нехай набутий з роками досвід стане прикладом для молодих хлопців, які ще тільки навчаються мистецтву звалювання!

Інженер ОП Юлія Солохненко