Новина

ДП Холминський лісгоспНовини

лис

01

Відкриття полювання на парнокопитних та хутрових звірів

        02 листопада 2019 року на території мисливських угідь ДП «Холминське лісове господарство» стартує відкриття полювання  на парнокопитних та хутрових звірів. Днями полювання визначено суботу та неділю. 
Кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка), дозвіл на право користування вогнепальною мисливської зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід на них потрібно мати відповідний паспорт.
Полювання на диких парнокопитних буде здійснюватися відповідно до Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019 р, затверджених наказом Мінагрополітики України від 16.05.2019 р за № 249.
Триватиме ліцензійне полювання до кінця грудня на самців та самок козулі, а до кінця січня 2020 р на зайця русака; до кінця лютого 2020 року – на лисицю та єнотоподібну собаку по відстрільних картках.
На полюванні слід суворо дотримуватися правил проведення полювання та користування мисливською зброєю! Адже це – головна умова безпечного полювання, збереження життя і здоров’я людей. Нагадуємо! За незаконне полювання, перебування у мисливських